Dovolená s dětmi bývá výzvou pro celou rodinu. Přestože se na ni většina rodin těší, v praxi bývá náročné zejména z hlediska logistiky. Dlouhé cestování nedělá malým dětem dobře, jsou nevrlé, nevyspalé a špatně snáší stres, který se občas nevyhne ani tomu nejzkušenějšímu cestovateli. Další komplikací je možné přehřátí organismu v málo klimatizovaných prostorech, nedostatečná hygiena při stravování v motelech a na odpočívadlech, nedej bože, pokud člověk uvízne v koloně na hraničních přechodech.

Jediná rada, jak se těmto komplikacím vyhnout a předejít dramatickým situacím, které umí otrávit celou rodinu, je cestovat na dovolenou letecky. V okamžiku, kdy zakoupíte letecký zájezd, je nutné myslet už jen na to, kde na letišti zaparkovat. I toto dilema vám nyní vyřešíme a vy už se můžete soustředit jen na samé příjemnosti, jako je pořízení nových plavek a opalovacích krémů.

Proč Smile parking?

Výhodné parkování na letišti v Praze je synonymem pro službu Smile parking. Ta využívá inovativní princip sekundárních parkovišť, která vám dovolí dojet v plném pohodlí ve svém voze přímo až k terminálu. Poté, co v klidu vystoupíte, odveze váš vůz zkušený kurýr na nedaleké hlídané parkoviště, kde nejste vázáni přemrštěnými cenami, ale parkujete za dumpingové částky unikátního projektu.

Bezpečnost na prvním místě

Služba Smile parking splňuje vysoké nároky důsledného zabezpečení vozidel. Objekt hlídá 15 kamer, které bezpečně pokryjí 97% parkovací plochy. Plot s ostnatým drátem je zajištěn infračerveným bezpečnostním systémem proti narušení. Fyzická ostraha celý prostor neustále kontroluje po dobu 24 hodin a 7 dní v týdnu a provozovatel je plně pojištěn.

https://www.youtube.com/watch?v=pZE26YfBIxg

Booking z pohodlí domova

Rezervaci parkovacího místa lze provést předem na website smileparking.cz pomocí formuláře. Z pohodlí vlastního domova zjistíte cenu, kterou za parkování zaplatíte a vidíte, kolik je na parkovišti aktuálně volných míst. Smile parking v Praze na letišti Václava Havla je nejlepší způsob, jak pohodově začít i skončit dovolenou. Odlet i přílet zvládnete s úsměvem na tváři, bez nervů, a pokud se na tváři dětí objeví nějaké slzičky, budou to slzy štěstí.