Oblečení už dávno nemá jen praktický účel, ale jde především o to, jak v něm vypadáte, jak se v něm cítíte nebo jak vypadá oblečení samo. Někdo si potrpí na barevných a pestrých kouscích, jiný se obléká zásadně do černé nebo bílé barvy. Oblečení může zlepšit vaši náladu, dodat vám sebevědomí. Jenže ve skříni máte obvykle spoustu kousků, které nenosíte, které máte velké, malé nebo které si schováváte, protože „co kdyby“.

Reorganizace šatníku

Někdo jej dělá s těžkým srdcem, jiný se do toho pustí hlava nehlava. Snad každá žena má ve skříni kousky oblečení, které si schovává na horší časy. Někdy do nich určitě zhubnete, říkáte si. Ne vždycky to však tak je. Jak oživit svůj šatník? Být stylová a trendy? Udělejte generální úklid. A něco z něj vyhoďte!

To, co má skoro každý

Váš šatník by měl být především originální a stylový. Občas se na trhu najdou věci, které musí mít v šatníku nutně každý. Válenky, šperky jedné nejmenované značky a mnoho dalšího. Takovéto kousky má každý druhý, proto se jim raději vyhněte. Je lepší koupit si kvalitní jedny boty, které nemají všichni!

Oblečení, které není pro vás

Každý má nějaký typ postavy, nějaké ty nedokonalosti. Výrazné ruce? Proto nosíte delší rukávy a tílka vůbec. Máte silnější stehna? Pak volíte tmavé kalhoty nebo sukně, ale rozhodně to není mini. Jednoduše si všechno vyzkoušejte, třeba s kamarádkou, a zhodnoťte, zda se vám daný kousek hodí, podporuje vaše přednosti a potlačuje nedostatky.

Nekvalitní kousky

Vždycky je lepší, když si na sebe obléknete kousky, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Nejenže vypadají lépe než ty kousky, které jsou z nekvalitní látky, ale mají také preciznější zpracování a déle vydrží. Nežmolkují po prvním vyprání ani se nenatáhnou.