Pokud hledáte univerzální kousek oblečení, který doplní váš šatník, pak jsou to legíny. Tento kousek ženského šatníku je téměř nesmrtelný. S dalšími vhodnými kousky oblečení se hodí pro jakoukoli příležitost a jsou vhodné i do jakéhokoli počasí.

Velký výběr pod jednou střechou

Pokud i vy jste se rozhodla obohatit svůj šatník o tento kousek oděvu, navštivte e-shop extraleginy.cz, kde si můžete vybrat z celé řady zajímavých kousků.

Luxusní dámské legíny

Tyto legíny jsou nejen nepřehlédnutelným a originálním kouskem každého outfitu, ale lze je nosit jak do zaměstnání, tak i do společnosti. Některé módní kousky mají po stranách nádhernou krajku, která ještě více podtrhne váš, již tak dokonalý, vzhled. Kromě toho jsou módním kouskem, který můžete kombinovat s tunikou, dámskou halenkou či košilí a v chladnějším období lehkým svetříkem. Luxusní dámské legíny jsou navíc vyrobené z velmi příjemných druhů materiálů, jež jsou ideální pro každodenní nošení.

Lesklé legíny

Tento typ legín je velmi přiléhavý a je vhodný především pro štíhlejší postavu. Obepínají tělo a nádherně zvýrazní vaše dokonalé křivky. Jsou ideálním doplňkem ke společenským tunikám i topům.

Džínové legíny

Nabízejí nejen pohodlné nošení, ale i džínový vzhled. Můžete je kombinovat nejen s halenkami, ale celou řadou různých triček a tílek. Oproti klasickým riflím jsou pružné a tudíž nabízejí i pohodlné nošení. V nabídce naleznete legíny v barevném provedení modrém, ale vybírat můžete i jiné barevné varianty.

Těhotenské legíny

Nesmíme zapomínat ani na budoucí maminky. Nejen, že vypadají velmi pěkně, ale také nabízejí pohodlné nošení a to je pro budoucí maminky velmi důležité hledisko. Mají speciálně upravený pas, který koresponduje s postupně se zvětšujícím bříškem.

V nabídce se objevují nejen legíny klasické,ale i ty zateplené, ideální část šatníku pro chladnější zimní období.