Oblečení už dávno nemá jen praktický účel, ale jde především o to, jak v něm vypadáte, jak se v něm cítíte nebo jak vypadá oblečení samo. Někdo si potrpí na barevných a pestrých kouscích, jiný se obléká zásadně do černé nebo bílé barvy. Oblečení může zlepšit vaši náladu, dodat vám sebevědomí. Jenže ve skříni máte obvykle spoustu kousků, které nenosíte, které máte velké, malé nebo které si schováváte, protože „co kdyby“.

Reorganizace šatníku

Někdo jej dělá s těžkým srdcem, jiný se do toho pustí hlava nehlava. Snad každá žena má ve skříni kousky oblečení, které si schovává na horší časy. Někdy do nich určitě zhubnete, říkáte si. Ne vždycky to však tak je. Jak oživit svůj šatník? Být stylová a trendy? Udělejte generální úklid. A něco z něj vyhoďte!

Oblečení, které není ve vaší velikosti

Podobně jako správný materiál a oblečení pro typ vaší postavy je důležité si vybrat správnou velikost. Různě se zařezává, když je malé, obepíná vaši postavu a vlivem toho nevypadáte úplně dobře ani se tak nebudete cítit.

Oblečení, které je opotřebované

Ano, každý má nějaký ten kousek, který je opravdu dobrý, ve kterém mu to sluší a nechce se ho jen tak zbavit. Nosíte jej opravdu často, proto bývá opotřebované. Žmolky, oblečení je roztažené, bílá není bílá, boty jsou okopané, mezi stehny kalhoty vydržené. V takovém případě je nejlepší se oblečení zbavit a koupit něco nového.

Správný výběr spodního prádla

Každá žena musí mít správné kousky spodního prádla. Podprsenka, to je základ. Získáte pocit jistoty, nebude vás nikde nic škrtit, tahat a oblečení bude vypadat daleko lépe. Podobně jsou na tom také kalhotky. Spodní prádlo je klíčové pro další oblečení.