Pokud máte malé dítě, možná už jste o značce Dada slyšeli. Pro mnohé je ale novinkou, protože není vidět „na každém rohu“ tak, jak je tomu u značek, které investují do reklamy a dostanou se do každé drogerie. Značku Dada reprezentují především její kvalitní výrobky a díky nim si získává stále nové a nové klienty mezi miminky i rodiči.

Levné dětské jednorázové plenky

Že se jedná o levné jednorázové plenky, uvidíte hned, jak se o ně začnete zajímat. Koupit si je můžete např. na Kupplenky.cz, kde vám ještě navíc první nákup mohou zlevnit o 50 Kč. Kupříkladu Dada extra soft 4 MAXI, 7 – 16 kg, 50 ks stojí právě teď 175 Kč. Další možností je větší balení Dada JUMBOBAG extra soft 4 MAXI, 7 – 16 kg, 82 ks za 319 Kč. 

Dada extra soft jsou extrémně měkké, prodyšné, spolu s kombinací technologie absorpčních kanálků zajišťují, že plenky zajistí sucho spolehlivě a také umožní dětské pokožce dýchat. Jemná vrstva s přídavkem aloe vera pomáhá chránit dětskou pokožku. Anatomický tvar absorpčního jádra a elastické zapínání dělají plenku dokonale přizpůsobivou dětskému tělu, poskytují plnou svobodu pohybu.

Plenky Dada jsou primárně vyráběny pro polský trh, ale pro své kvality a cenu si našly mnoho příznivců i tady u nás. K dostání jsou i Dada vlhčené ubrousky. Plenky Dada se vyrábí v sériích Extra soft, Extra care a Pure care. 

Plenkové kalhotky Dada

Kromě klasických dětských jednorázových plen jsou zde pro děti Dada pants jednorázové dětské kalhotky. Dětem zpříjemní učení se chodit na toaletu na nočník, v případě potřeby při znečištění se snadno roztrhnou boční strany a plenka se sroluje. Když je čistá, lze ji stejně jako kalhotky stáhnout a zase obléknout.Kvalitní a levné plenky Dada jsou v prodej na Kupplenky.cz, kde najdete i látkové pleny, plenkové dorty, dětskou kosmetiku, kojenecké potřeby, kozí mléko a mnohé jiné. Navíc na první nákup můžete získat slevu 50 Kč.