K dokonalému outfitu každé ženy patří nejen bezchybná pleť, ale i dokonale upravené nehty. Někdo si tuto péči dopřává doma, jiný dává přednost službám profesionálů v některém z kosmetických salónů či studií. Pokud zavítáte do Prahy, navštivte kosmetické studio Beautiful Me® Kosmetika Praha 1, které se specializuje na prodlužování řas a péči o nehty.

Nechte si upravit své nehty od profesionálů

Ruka je jednou z prvních věcí, kterých si na ostatních všímáme. Podle jejího vzhledu a dle toho, jakým způsobem má dotyčný upravené nehty, si o něm můžeme udělat obrázek. Pěkně a kvalitně upravené nehty dnes nejsou výsadou jen žen.

Ženy si nechávají nehty upravovat hned několika různým způsoby.

Kvalitní manikúra

Součástí této procedury je dezinfekce, ošetření nehtové kůžičky, lázeň, úprava nehtů a aplikace olejů. Velmi oblíbená je i manikúra SPA, která zahrnuje navíc masáže rukou a u žen lakování nehtů.

Gelové nehty

Nabízejí celou řado výhod. Především mají velmi přirozený vzhled, jsou pevné a lze je doplňovat. Dají se aplikovat na nehty jakýchkoli tvarů i velikostí. Pro jejich tvarování se využívá vrstva gelu, jež se nanese na přírodní nehet a nechá se zatvrdnout pomocí UV lampy. Tuto službu poskytují Gelové nehty Praha 1.

Gel – lak

Tento způsob úpravy upřednostňují ženy, které dávají přednost především nehtům přírodním. Díky tomuto způsobu zůstanou vaše nehty upravené po dlouhou dobu a nebude potřeba ani časté lakování lakem klasickým, který vydrží jen po velmi krátký čas. Životnost gel – laků jsou 3 – 4 týdny a vybírat můžete z celé barevné palety různých odstínů. Nehty takto upravené působí velmi přirozeným dojmem.

P – Shine

Technika úpravy vhodná pro nehty slabé, lámavé, roztřepené a špatně rostoucí. Nehty zůstávají po ošetření po dlouhou dobu lesklé. Díky prokrvení nehtové ploténky dochází ke zdravému růstu. Pro P – Shine se využívá směs včelího vosku, mateří kašičky, vitamínů, jemných parafínů a panthenolu.