Každá nastávající maminka řeší, kromě nákupu výbavičky, kočárku a postýlky, také otázku jaké dětské plenky budou pro její miminko ty nejlepší. Než se na řadu dostane nočník, bude děťátko závislé na kvalitních plenkách, které jej udrží v suchu a poskytnou mu pohodlí po dlouhou dobu.

Jednorázové plenky – to je pohodlí i kvalita

Někdo je zatracuje, jiný na ně nedá dopustit. Řeč je o plenkách jednorázových, jichž je na našem trhu celá řada a to nejen různých značek a velikostí, ale také designu a balení. Jejich příznivkyně oceňují celou řadu výhod, které tyto plenky nabízejí. Suché zipy a lepítka umožňují snadné a rychlé přebalování vašeho malého nezbedy. Díky zesílenému pásku a gumičce v pase a po obvodu nožiček dobře drží. Vynikající jsou i jejich absorbční schopnosti.

Velkou výhodou je i to, že ve skříni nezabírají tolik místa, jako plenky látkové. Jakmile začnou docházet, zajedete do nejbližšího obchodu a pořídíte si balík plenek nových.

Jednorázové plenky vám šetří i finance, není potřeba je prát, takže ušetříte za vodu i elektrickou energii.

Jakou značku vybrat?

Současná nabídka trhu je poměrně široká. Zaměříme se na prodej plenek dada. Velký výběr této značky naleznete v e-shopu plenylevne.cz. Dětské pleny DADA poskytují celou řadu výhod. Především se vyrábějí v České republice a musejí splňovat velmi přísná kritéria. Nabízí se dvě varianty – Extra sof a Comfort Fit, obě v různých velikostech, které se odvíjejí od hmotnosti miminka. Comfort Fit jsou o něco tenčí a výrobce je doporučuje pro noční používání. Povrch plenek je prodyšný a poskytuje suché prostředí, bez možnosti protečení. Díky kvalitním materiálům, které se na výrobu plenek používají, se nevytvářejí opruzeniny a pokožka není žádným způsobem podrážděná ani nedochází k žádným alergickým reakcím. Volný pohyb umožňují pružné pásky a gumičky.