Pokud i vy právě prožíváte přípravu na váš svatební den, nezapomeňte na profesionálního svatebního fotografa, který vaše jedinečné slavnostní okamžiky zachytí v odpovídající kvalitě. Díky tomu vám zůstanou nádherné vzpomínky v podobě svatební fotografie, ke kterým se stále můžete vracet.

Jak vybrat toho správného fotografa?

Každý profesionální fotograf na svatbu má dobré reference. Může vám ukázat svoje portfolio, ve kterém vidíte jeho styl práce a cit pro detail. Každý fotograf má trochu jiný styl. Vybírejte takového, jehož styl je vám nejbližší.

Důležitou roli hraje také vybavení a vhodná fotografická technika, která je zárukou kvalitního výsledku v podobě vašich svatebních fotografií.

Před slavnostním dnem si včas domluvte schůzku na níž se dohodnete na průběhu fotografování, na obsahu vašeho svatebního balíčku, na formě zálohování fotografií a především na ceně a času dodání. Ideální je, pokud vše vzájemně potvrdíte písemnou formou.

Svatební fotograf Martin Šístek

Martin Šístek zastává názor, že svatební fotograf musí být na fotografování svatebního dne perfektně připraven, neboť se nejedná pouze o fotografování samotného obřadu, ale celého slavnostního dne. Dokáže zachytit nejen obřad, ale i detailní záběry a zajímavé okamžiky těchto slavnostních chvílí. Základní informace a portfolio naleznete na osobních stránkách.

Ve svém svatební balíčku nabízí základní schůzku a předsvatební fotografování, které představuje focení a úpravu deseti snímků. Díky tomu každý získá představu o jeho práci a stylu. V případě vašeho zájmu pak fotografuje průběh vašeho svatebního dne. Balíček obsahuje upravené fotografie, DVD/CD se všemi snímky, tisk fotografií, fotoobrazu nebo fotoknihy podle domluvy. Balíčky lze přizpůsobit přání klientů.