Ženy to jistě znají, když potřebují něco přivrtat, složit nábytek, přilepit kachličky či cokoliv jiného, musí o to žádat muže. A obvykle ne jednou, ale hned několikrát, než na to přijde, podle muže, ta správná doba. Co však ženy, které muže nemají, nebo mají doma spíše bohéma, který není manuálně až tak zručný? Zavolají si na pomoc hodinového manžela!

Není manžel jako manžel

Nebojte se, nejedná se o nic provokujícího či snad nemravného. Hodinový manžel je služba, která v posledních letech zažívá velký boom. Jde v podstatě o řemeslníka, který umí opravit vše, na co si vzpomenete. Umí přivrtat a pověsit poličku, složí vám nábytek, který jste si pořídili o víkendu v obchodě, utěsní kapající kohoutek, uvolněnou kachličku, vymění kliku u hlavních dveří a mnoho dalšího.

Pojem hodinový manžel se ujal zejména z toho důvodu, že všechny výše uvedené opravy či údržby doma klasicky provádí manžel. Ne všechny ženy však mají doma manžela nebo není natolik zručný, aby danou práci zastal. A hodinový? Protože jej platíte od hodiny a za tu hodinu toho stihne opravdu hodně.

Služba, kterou si oblíbíte

Ano i přes počáteční rozpaky, které tato služba vyvolala u veřejnosti, jde o funkci, kterou si oblíbili všichni. Preferují ji ženy, které se s vrtačkou a dalším nářadím ne vždycky umí ohánět, ale také muži, kteří si doma třeba netroufnou na složitější úkon. Hodinových manželů je velká spousta, jak tedy vybrat toho pravého? Stačí zavítat na portál nejlepsihodinovymanzel.cz.

Manžel na hodinu je profesionální, jeho služby jsou kvalitní, ceny přiměřené a to ostatně vyplívá i z recenzí. Je jedno, jestli se vám v domácnosti uvolnila dvířka u komody nebo potřebujete rozsáhlé práce, hodinový manžel přijede na zavolání. A jeho hlavní výhoda? Oproti drahým firmám je jednoznačně levnější a také přístupnější!