Snad každá žena touží po sexy zadečku. A každá z vás jej může mít, stačí jen zvoliv vhodné oblečení. Pokud máte nějaké to kilo navíc, dopřejte si kalhoty s elastanem, ve kterých se budete cítit příjemně. Velmi oblíbené jsou klasické legíny, upnuté kalhoty nebo jednoduše džínsy. Vsaďte především na kvalitu a nedbalou eleganci, která je obzvlášť IN.

Roztrhané a seprané

Džínsy, které budou 100% cool? Pak rozhodně zvolte seprané nebo roztrhané modely. Už na první pohled je vidět, že džíny jsou kvalitní a tento design je zkrátka jen na oko. A do toho sexy zadeček? V tom případě zvolte Freddy jeansy. Jedná se o revoluční kalhoty, které perfektně sedí, a hlavně dělají krásnou postavu. Ano, fígl je ve složení materiálu. Technologie WR.UP. spočívá v tom, že do materiálu se všívají nenápadné silikonové prvky. Ty mají za úkol vytvarovat zadeček a stehna k vaší spokojenosti. A proč zrovna roztrhané a seprané? Ano, je to módní hit letošní sezóny a věříme, že i za rok se budou nosit. Protože vypadají zkrátka dokonale.

V podobném duchu můžeme doporučit i klasické Freddy kalhoty, které jsou ušité z bavlny a elastanu. Kombinace těchto materiálů je zkrátka ideální. Bavlna je příjemná na tělo, elastan zajistí maximální pružnost.

Pokud se vám Freddy kalhoty líbí a tato technologie vás nadchla, můžete jednoduše sledovat náš blog Freddy jeans a sbírat inspiraci. Udělejte si radost super kalhotami, ve kterých získáte ztracené sebevědomí. Protože každá žena může být krásná, jen záleží na tom, jak o sebe bude pečovat.