Rádi byste něčím ozvláštnili svoji domácnost a přemýšlíte nad tím, jakým způsobem to provést? Do rekonstrukce či renovace se vám nechce nebo na ni nemáte čas, co takhle vyzkoušet nějaké doplňky do domácnosti? Současný trh nabízí celou řadu různých doplňků mezi něž patří nejen polštářky, potahy a záclony, ale i celá řada dalších textilních doplňků. Velký výběr rozmanitých druhů naleznete na portálu Decodoma.cz.

Jak vybrat ty správné bytové doplňky?

Při výběru jednotlivých textilních bytových doplňků je potřeba brát v potaz hned několik důležitých hledisek.

Dekorační textilie by měly interiér doplňovat nejen co se materiálů týká, ale důležité je i ladění barevné. Volit můžete barvy, které budou s interiérem ladit nebo sáhnete do takových, které budou s barevným laděním místnosti v kontrastu.

Co se kontrastu týká, máte dvě možnosti. První z nich jsou barvy vzájemně se doplňující. Mezi oblíbené kombinace patří žlutá a modrá, modrá a zelená nebo zelená a žlutá. Druhou variantou je kontrast „tvrdý“. Tady záleží na výběru každého z vás.

Záclony většinou vybíráme podle stylu interiéru. Důležité jsou i vzory, které se v interiéru objevují, mohou být květinové, geometrické či zdobné.

Vzory dekoračních polštářků volíme podle barev místnosti. Jestliže je pokoj spíše v barvách méně výrazný, můžeme sáhnout do nabídky polštářků výraznějších barev a vzorů. Pokud se naopak v místnosti již výrazné barevné prvky objevují, volíme dekorační polštářky spíše méně výrazné.

Výhodné ceny

Hledáte – li široký výběr za přijatelné ceny a chcete při nákupu ušetřit, můžete využít kupon na Bonami na slevovém portálu Kuponer.cz, který také nabízí získání cashbacku ve vybraných obchodech, díky němuž se vám při nákupu nejen bytových textilních doplňků část peněz vrátí. Další výhodou tohoto portálu je celá řada slev na jednom místě, nemusíte zdlouhavě procházet internetové stránky jednotlivých obchodů a hledat slevy, zde máte všechny a na jednom místě.