V dnešní době se snaží čím dál domácností žít tak, aby při běžném provozu produkovala co nejméně zdraví škodlivých látek. K tomu patří používání ekologických pracích prostředků, čističů, tablet do myček… Někdo používá rád i běžně dostupné a poměrně levné suroviny k očistě domácnosti, jako jsou ocet, citrony, jedlá soda a sůl. I takové slupky od banánů umí mnohé.

Věděli jste ale, že existují ekologicky šetrné dezinfekční prostředky, které jsou cenově dostupné a vysoce účinné? Zbaví vás virů, bakterií i případných plísní. Použít se v mnoha případech dají i tam, kde je plocha určena pro přípravu jídla, nebo kde se běžně pohybují malé děti a domácí zvířátka.

Dezinfekce na povrchy, která je šetrná a účinná

Hodit se vám určitě bude dezinfekce na povrchy, kterou najdete na webových stránkách eshop.ecoliquid.eu. Hodí se na všechny typy povrchů, což znamená, že nebudete muset mít plnou polici různých druhů čističů, které zbytečně zabírají místo.

Dezinfekce na povrchy vám pomohou prostor nejen vyčistit, ale zbavíte jej bakterií, virů a plísní. Je přitom šetrná a ekologická. Dokonce je možné ji používat tam, kde kdo dochází ke styku s pitnou vodou, jídlem, a dokonce i krmivy. Vybrat si můžete univerzální dezinfekční prostředky, které každodenně používají jak domácnosti, tak potravinářské provozy, hotely, restaurace… Použití je možné i při čištění bazénů. Ať už chcete dezinfikovat povrchy v kuchyni, koupelně či kdekoli jinde, budete s účinky maximálně spokojeni.

Praktické balení, aby si vybral každý

K nejprodávanějším patří ECOLIQUIDÁTOR koupelny, čisticí a dezinfekční prostředek, 500 ml ve spreji.  Za cenu 69 Kč jde o ekologický, účinný a velmi levný přípravek. Pokud máte velký dům nebo se rádi podělíte s maminkou a sestrou, využijte jeho větší balení o objemu 5 l za cenu od 229 Kč.

Kompletní nabídku najdete na eshop.ecoliquid.eu.