Hledají se nejlepší výrobky pro děti a rodiče za rok 2020! V anketě MAMAvolba je vyberete vy sami.

Hlasujte na www.mamavolba.cz a za svůj hlas získejte ceny za více než 50 tisíc korun. A navíc i přihlášené výrobky. A že jich není málo!

O váš hlas se uchází na 55 značek, které svým výrobkům věří!

Co na vás čeká?

5 různých kousků Foreo LUNA – a každý v minimální hodnotě 2499 Kč! Masážní a čisticí přístroj na obličej LUNA od Foreo poskytuje hloubkové a efektivní čištění obličeje pro nádhernou, zářivou pleť. Stačí minuta a zbavíte se odumřelých kožních buněk, mazu a nečistot.

Dopřát své pleti něco navíc můžete i díky další výhře – Dvoufázové noční regenerační sérum v hodnotě 1190 Kč je od Yves Rocher a my jich pro vás máme pět. Sérum z prémiové řady Anti-Age Global eliminuje všechny známky stárnutí na povrchu pleti a zároveň proniká do hloubky pokožky, kde chrání její buněčné dědictví.

A co si takhle pěkně zakřupat? Namíchat si můžete svoje oblíbené müsli na Mixit.cz. Navíc si můžete přibalit i mrazem sušené ovoce, oříšky, čokolády, tyčinky, kaše – vždyť pro vás máme pět voucherů.

Nakladatelství Smart Press pro vás připravilo pestrou nabídku titulů: Kronika rodinných tradic, svátků a radostí navazuje na Tradinář, který vás učí vytvářet si vlastní rodinné rituály a tradice. Zahrada žije, Vaříme s dětmi pro děti a Svobodná hra jsou další publikace pro vás připravené.

Zpestřit si jídelníček můžete díky dvě balíčkům. Ten první je od Slim Pasta – nízkokalorické konjakové přílohy Slim Pasta odlehčí různých tvarů či rýži oceníte, když se snažíte zdravě stravovat, případně máte alergii či intoleranci na potraviny.

Druhý balíček je od Ketomix. vychutnejte si třeba chipsy, sušená masa, kaše, pečivo či tyčinky – vždy plné proteinů a bez chemických přísad. Zasytí vás a dodají vám minerální látky, vitamíny i vlákninu.

Heliocare je značka španělské dermokosmetiky a vy si můžete užít jejich péči. Mají i výrobky k ochraně pokožky před sluncem pro děti již od 3 měsíců věku. A samozřejmě i pro dospěláka – chrání před komplexním spektrem slunečního záření.

A ještě jedna dávka pro pleť – mořský kolagen a 11 účinných látek pro krásnou pleť, to jsou vitamíny Collagen+11 by Anna Brandejs. Pleť je třeba vyživovat i zevnitř!

Máme pro vás i parfémy Herstory Love Inspires od Avonu – podtrhnou vaši osobitost, ztělesňují ženskost díky jasmínu, pudrovému kosatci a pralinkám.

A na závěr batůžky – Upbeat od American Tourister (prodává Samsonite Outlet Štěrboholy) hýří barvami, takže je mezi všemi těmi černými kousky neztratíte. Máme pro vás tři!

Tak nezapomeňte hlasovat až do 22. dubna 2021!

Poté vylosujeme vítěze – partnerem projektu je také Zásilkovna, která vám výhry doručí na pobočku, která je vám nejblíže.