Přiznejte si, že s úplně malým kašpárkem se kvalitní divadlo nikdy nezahraje. Samozřejmě že každá žena má jiné požadavky, ale pokud příroda muže příliš neobdařila, budete muset hledat způsob, jak to udělat, aby váš partnerský život byl kvalitní. Neházejte flintu do žita, máme skvělé nápady, jak na to!

Extáze a krásné partnerské chvíle

Bez orgasmu to prostě není ono! Samozřejmě není nutné se za ním honit a vyžadovat jej při každém milování, ale sem tam být může, že ano, dámy. Proto se nestyďte a nechte si poradit od lidí, kteří mají zkušenosti – sexshop vám doporučí vhodné partnerské pomůcky, které zpestří vaše hrátky. A nejedna žena uvádí, že k dobrému sexu není třeba penis vůbec – pokud si je partner vědom svého handicapu, bývá často snaživější v oblasti orálního uspokojení. Skvělá zpráva, že?

Cesta za slastí

Už si muž přiznal, že není příliš obdařen? V tom případě jste na skvělé cestě, jak rozjet partnerskou jízdu! Ženy jsou také různé – i ty s malými prsy dokážou předvést dokonalou erotickou předehru! Erotické pomůcky jsou v tomto případě skvělá volba! Vytvořit to správné sexuální napětí a dráždit partnerku doběla je správný postup – k orgasmu pak stačí opravdu málo.

Pro chvíle samoty i partnerské řádění

Slyšeli jste někdy magické slovo „vibrátor“? Myslíte si, že to nebude nic pro vás? V tom případě zpozorněte, protože se připravujete o velkou jízdu! Proč si upírat něco tak krásného, jako je vlastní sexualita a rozkoš? Copak máme v životě přemíru radostí? Sex je zdravý a sexualita je úžasná! Vibrátory, které vám okoření chvíle bez partnera, můžete tasit i při chvilkách s partnerem – neexistuje muž, který by odolal pohledu na nažhavenou ženu. Oboustranná spokojenost!

Takže i s malým kašpárkem, který to s vámi bude umět, si užijete pořádné divadlo!