Hledáte relaxaci a uvolnění? Dopřejte si kvalitní masáž. Masáže pro relaxaci využívají lidé po celá dlouhá staletí. Podpoří naši regeneraci a nabízejí také skvělý odpočinek. Pomáhají nám se uvolnit a zbaví nás, alespoň na malou chvíli, každodenního stresu, který má negativní vliv na naši psychiku, ale i imunitu a pracovní výkon.

Jaké masáže si můžeme dopřát?

Masážní salóny nabízejí celou řadu různých druhů masáží. Velmi oblíbené jsou masáže thajské, které ulevují od bolestí kloubů, protáhnou celé vaše tělo a podpoří imunitní systém. Pokud si chcete dopřát něco méně tradičního, zavítejte na masáže lávovými kameny, které mají velmi silnou energetickou vibraci, jíž se využívá při odstraňování blokací důležitých bodů a které rozproudí energii ve vašem těle.

Velmi příjemným prostředkem pro relaxaci jsou masáže medové, které zároveň mohou naše tělo zbavit i škodlivých toxinů a to nejen díky pozitivním účinkům medu.

Poslední dobou velmi oblíbené se stávají masáže erotické.

Proč vyzkoušet erotickou masáž

Erotická masáž pomůže uvolnit nejen vaše tělo, ale i mysl. Může zlepšit a podpořit váš milostný život. Některé druhy erotických masáží jsou kombinovány s orientálními technikami pocházejícími z masáží tantrických nebo nacházejí základ v klasické masáži relaxační. Během masáže celého těla se používá teplá emulze, která podporuje vaše uvolnění.

Pokud i vy chcete vyzkoušet tento příjemný zážitek, obraťte se na erotické masáže praha.

Vybírat můžete z celé řady různých druhů. Velmi oblíbená je japonská nuru masáž, jež využívá speciální gel vyráběný z mořských řas. Další možností jsou masáže lingamu, královské masáže, masáž sultánská mýdlová, masáž pomocí Tenga Egg, tantra masáže, masáže pro ženy či masáže párové.

Kompletní nabídku naleznete na webu masaze-luxury.cz.