Společnost UNIKONT GROUP nabízí svým klientům široké portfolio úklidové techniky předních světových výrobců. Patří mezi ně HAKO, MULTICAR, WIELAND, RIBO nebo GHIBLI. Všechny stroje nabízejí vysokou kvalitu, jednoduchou obsluhu i údržbu a díky tomu jsou velmi efektivní a zákazníci o ně projevují veliký zájem. Sortiment společnosti se dělí do dvou základních kategorií. Jednu představuje venkovní úklidová technika a druhou vnitřní úklidová technika. Podrobnou nabídku naleznete na webu https://www.unikont.cz/.

Představujeme vám Multicar

Multicar, nebo také Multikára, patří do kategorie venkovní úklidové techniky. Jedná se o německou značku kompaktních nosičů nástaveb a transportérů, která má na trhu s úklidovou technikou dlouholetou tradici. Díky tomu nabízí kvalitu a výkonnost jednotlivých modelů. V nabídce naleznete velké množství různých variant určených pro celoroční využívání, především v oblasti komunální, v zahradnictví, stavebnictví nebo při likvidaci odpadu. Multicar to je robustní řešení i pro práce velmi těžké. Využít můžete více než 100 druhů různých nástaveb. Je to tedy varianta velmi variabilní.

Tři typové řady

V současné době jsou ve výrobě tři typové řady:

Multicar M27 Compact představuje vozidla, která mají parametry transportérů a nosičů nástaveb. Tento model má vysoký přepravní výkon, inovativní technologie a řidiči ocení pohodlnou kabinu. Samozřejmostí je pak obratnost při manipulaci.

Multicar M31 jsou kompaktní nosiče nástaveb a transportéry. Jsou multifunkční, hospodárné a velmi snadno se ovládají. Poskytují bezpečnost i komfort pro řidiče. Vozidla jsou efektivní a variabilní.

Multicar M29 se řadí mezi úzkorozschodné nosiče nástaveb a transportéry. Nabízí vysoký výkon na velmi malém prostoru. Je kompaktní a obratný a je ideální volbou pro čištění ulic a cest. Využijete jej v každém ročním období.