Je pro vás second hand pouze obchod s obnošeným oblečením nebo nákupy v něm považujete za zábavu? V second handech již dávno nenajdete pouze obnošené kousky oblečení. V některých obchodech se prodává i nové nebo značkové oblečení. Majitelé obchodů občas získají oblečení ze značkových obchodů, které pochází ze starší kolekce a v běžných obchodech by již bylo neprodejné.

Můžete tak například získat velmi pěkný dámský kabát, který byste si v běžném obchodě, kvůli vysoké ceně, nekoupili. Další výhodou, kterou nakupování v second handu přináší, je, že zaručeně nikde nepotkáte paní nebo slečnu ve stejné halence, kterou máte na sobě i vy.

Pokud se rozhodnete pro nákup oblečení v second handu, mějte na paměti jednu důležitou věc – je potřeba vyzkoušet různé velikosti, protože oblečení často pochází ze zahraničí a jednotlivé země mají často jiné značení velikosti.

Nakupovat se dá i online

Pokud neradi chodíte po obchodech a dáváte přednost nakupování online, jednou z možností, kde sehnat kvalitní a pěkné zboží je Onlinesekac.cz, který nabízí i celou řadu výhod:

V žádném případě zde nenajdete obnošené a seprané oblečení.

Do obchodu je přijímáno zboží, které se následně třídí a rozděluje do různých kategorií, jejichž označení naleznete u každého výrobku:

Nové zboží je zboží, které má ještě visačku, může to být již zmiňovaný starší model, či oblečení sezónní. Označení perfektní získá zboží, které je téměř nové a málo používané. Zboží, které je zachovalé, dostává označení pěkné a zboží, na němž se vyskytují drobné nedostatky, má označení dobré.

Jak vybrat to správné oblečení?

Můžete namítnout, že vybírat oblečení pouze podle obrázku, bez vyzkoušení, není zrovna ideální způsob, přestože každé oblečení má označení velikosti. Výhodou online sekáče je, že u každého zboží je uvedená délka, šířka a další důležité rozměry. Můžete si tak udělat přesnou představu o jednotlivých kouscích oblečení a to také díky tomu, že k popisu je připojen i druh materiálu a konkrétní barva.