Vánoce se blíží a jako každý rok, klademe si tu samou otázku. Jaký originální dárek kopit? Pokud jej ještě nemáte, zkuste vlastní kryt na mobil s fotkou. Kryt si snadno navrhnete online z mobilu či počítače a za pár dnů jej máte doma v dárkové krabičce. Na vlastní kryt si můžete nechat natisknout snad cokoli Vás napadne. Pro babičku fotku vnoučat, pro manžela zase logo oblíbeného sportovního týmu, auta nebo Vaši rodinou fotografii. Fantazii se meze nekladou. Stačí málo a budete mít naprosto originální kryt na mobil s fotkou. Krásnou vzpomínku, svoje ratolesti či povzbuzující motto budete mít vždy na očích a ochráníte telefon před rozbitím. Pokud tedy hledáte inspiraci na Vánoční dárek, tak tento určitě vyzkoušejte.

Není vlastní kryt jako vlastní kryt

Při výběru vlastního krytu na mobil s fotkou si dávejte pozor na několik věcí. Někteří prodejci tisknou na všechny vlastní kryty svoje logo a znehodnocují tím celý kryt. Nechcete přece mít něčí logo na své rodinné fotografii. Mnoho prodejců používá levné čínské tiskárny, takže potisk může být nekvalitní a co hůř, čínské inkousty nejsou certifikované a mohou obsahovat škodlivé látky, proto je třeba být při výběru opatrný, a to nejen krytu na mobil. Vybírejte si pouze prodejce s certifikovaným a nezávadným inkoustem. Máte přece jen telefon celý den v ruce.

Jaký zvolit vlastní kryt

Krytů na mobil s fotkou je několik typů, jaký tedy vybrat? Každému vyhovuje něco trochu jiného, někdo preferuje knížkové pouzdro, jiný pružný obal a jiný zase pevný kryt. Velmi populární jsou vlastní kryty s tvrzeným sklem, které vypadají naprosto luxusně, hlavně pokud použijete kontrastní a barevný motiv. Absolutní špičkou jsou ale pevné polykarbonátové vlastní kryty s nezničitelným potiskem. Tento kryt je poměrně tuhý a velmi odolný. Díky polykarbonátovým vláknům zvládne i nešetrné zacházení, vysokou teplotu a nedeformuje se. Právě díky těmto vlastnostem je možné jej potisknout úplně celý, tedy po celém viditelném obvodu. Tisk se neprovádí nástřikem na zadní stranu, ale vypaluje se i na boční strany, takže kryt je potištěn celý a vypadá naprosto úžasně.

To nejdůležitější ale je samotný potisk. Díky vypalování není nutné, aby inkoust obsahoval jakékoli toxické látky pro zvýšení odolnosti. Vypálením přesahujícím teplotu 200°C se potisk doslova vpálí do podkladového materiálu, čímž se stane je v podstatě nezničitelným a odolným proti UV záření. Vlastní kryt na mobil s fotkou tak nemění barvu, nedeformuje se a vydrží několik let stále jako nový. Můžete jej škrábat, prát v pračce, nechat na slunci a nepoznáte změnu. Až při opakovaných pádech se může stát, že kryt praskne, protože pohlcuje energii vzniklou při nárazech a chránit samotný telefon.

Kde koupit vlastní kryt na mobil

Kryt s vlastní fotkou koupíte snadno přes internet. Na webu vlastnikryt.cz Vám například pomůže s návrhem grafik, pokud si nevíte rady. Používají pouze kvalitní certifikované inkousty vyrobené v USA nebo Japonsku, mají mnoho za sebou již tisíce vyrobených krytů, vlastní vývoj a hlavně se každému krytu věnují s maximální péčí, zabalí jej do dárkové krabičky a nikde nevnucují svoje logo. Jak celý kryt s vlastní fotkou, tak dárková krabička jsou čisté bez jediné jejich značky, takže čistě Váš osobitý dárek, který můžete hned někomu dát a udělat mu neskutečnou radost.