Když se objeví problémy s erekcí, nemusí to hned znamenat závažné problémy. Čas od času může selhat jakýkoliv muž. Příčin je celá řada. Když se podíváme na několik hlavních, rozhodně sem patří:

  • Špatná psychická kondice
  • Únava
  • Nezdravý životní styl

Pokud něco podobného nastane, a vy nechcete na intimní hrátky zapomenout, je na místě daný problém okamžitě řešit. Jak? Pomohou tabletky na erekci. Jaké jsou možnosti a podle čeho vybrat ty pravé? Podívejte se na několik tipů, které vás správným výběrem provedou.

Složení

Právě v něm se mohou jednotlivé preparáty lišit nejvíce. První možností, jak se dají řešit vaše problémy s erekcí, jsou tablety založené na chemickém složení. Zde může být výhodou jasně deklarovaná účinnost, ale na druhou stranu dodejme, že chemie do těla nepatří. Druhou možností jsou tablety založené na přírodním složení, které jsou sice zdravější, ale účinnost nemusí být tak dokonalá.

Dostupnost

Můžeme říci, že daný sortiment řadíme do dvou kategorií. Tou první jsou tablety na předpis. Kdo o ně má zájem, musí ke svému lékaři. Druhou možností jsou ty volně prodejné. Zde recept nepotřebujete a můžete si pro ně zajít do lékárny, nebo je možné objednat si je také online.

Doba nástupu účinku

Na co hledět? Na to, aby byla co možná nejrychlejší. Nikdo nechce samotný akt plánovat několik hodin do předu a přemýšlet nad tím, kdy si má tabletku vzít a zda už nastal ten pravý čas. Čím dříve začne daná tableta účinkovat, tím samozřejmě lépe a tím jednodušší je její použití.

Trvání účinku

I to je důležitý parametr výběru. Ideální je, aby efekt trval co nejdéle, ale zase ne tak, aby vás to následně omezovalo třeba v běžném životě. Dnes je optimální, že jednotlivé preparáty mohou bez problémů působit i několik hodin. To je doba, která by měla většině mužů dostačovat. A pokud ne, je zde stále možnost vzít si další tabletu.