Praha je magnet, který láká příchozí výhodami v podobě dobré práce a kvalitního vzdělání. Ale dojíždět? S rodinou? V takovém případě je vhodnější koupit byt, protože každodenní dojíždění do některého ze satelitů v okolí metropole nebo do měst ve středních Čechách je velmi úmorné. Ztráta veškerého volného času pak velmi bolí. To ale není případ Žižkova, který je maximálně dostupný, navíc se objevila možnost koupit byt přímo v novostavbě v horní části, které se přezdívá Vackov. O jakém projektu je řeč?

Byty Na Vackově

Za rezidenčním projektem Byty Na Vackově stojí stavební společnost Metrostav Development, která byla průkopníkem výstavby v této části pražského Žižkova. V minulých etapách vyrostly domy v ulicích Na Vackově, Rixdorfská nebo Olgy Havlové, ta současná je podél ulice Malešická a jedná se o celkem čtyři bytové domy s celkovým počtem 232 bytů o různých dispozičních řešeních od nejmenších garsonek, po byty pro páry až po několikapokojové jednotky vhodné pro rodiny s dětmi.

Čtvrť pro rodinu

Doby Fešáka Huberta, kdy se na pražské trojce proháněla místní galérka, jsou pryč. Dnes je Žižkov velmi dynamickou a pulzující čtvrtí, která přitahuje rodiny s dětmi. Není divu, tato třetí městská část se může pyšnit velmi kvalitní infrastrukturou a ještě lepší dopravní dostupností. Od dveří bytu je to jen pár minut na všechny linky metra, hned u domů je zastávka autobusu, opodál zase spojují tuto čtvrť s ostatními tramvajové linky. K bytu lze navíc dokoupit garážové stání v podzemí, což potěší všechny, co nedají na automobil dopustit.

Metropolitní životní styl

Trávit čas v kolonách nebo si raději užívat volný čas s dětmi v blízkém parku Židovské pece nebo při procházkách na Vítkově? Rodinné bydlení na Žižkově umožňuje kvalitní metropolitní život se všemi službami na dosah. A co víc? V okolí bytových domů je nespočet možností pro sportovní vyžití, ale nudit se nebudou ani milovníci kultury. Pražská trojka je totiž proslavená svými divadelními scénami a kulturními stánky, nechybí ani parádní kluby nebo kino, které nabízí víc než jen mainstreamové filmy.