Začínáme a končíme každý den v našich ložnicích, takže je to opravdu důležité místo. Směs barev může být přesně to, co zapříčiní úsměv na tváři hned po vašem probuzení, takže jsme hledali způsoby, jak do vaší ložnice vnést trochu života, aniž byste museli vytahovat válečky na barvy.

Světlé povlečení

Vaše povlečení se mění tak často, že vám dává šanci být všestranný s dekorem vaší ložnice. Jeden týden můžete mít chuť na ostré, čisté bílé povlečení, ale výměna vám dává možnost přidat barvu.

Barevné vzorované povlečení vaší ložnici tu injekci barvy a zábavy, která je potřeba. Chcete-li dosáhnout decentnějšího vzhledu, můžete přidat barvu s tlumenými tóny, například fialové ložní prádlo.

Polštáře a přehozy jsou také dalším snadným způsobem, jak přidat směs barev. Barevný přehoz a několik rozptýlených polštářů na bílém povlečení vždy vypadá dobře.

Kusové koberce

Dodejte ložnici nějakou barvu pomocí koberečku. Přidáním koberce do své ložnice se budete cítit tepleji, útulněji a je to perfektní příležitost přidat nějaký styl. Vyberte si design s výraznou barvou a vzorem a nechte zbytek svého pokoje jednoduchý, aby vynikl. Skvělé řešení pro pronajaté domy a byty.

Osvětlení

Osvětlení nemusí být nudné a atmosféra ložnice je také důležitá. Noční lampičky nebo závěsné lampy nad vaší postelí je jednoduchý a praktický způsob, jak přidat nějaké barvy a bizarnost vaší ložnici. Světelné řetězce dodají vaší ložnici příjemnou atmosféru a skvěle pod nimi vynikne kvalitní bavlněné 3D povlečení.

Květiny

Nepodceňujte sílu květin. Mít květiny v ložnici znamená, že můžete měnit výběr barev z týdne na týden, nebo dokonce ze dne na den. Vyberte si velké kytice nebo jemné ve starožitných nádobách.

Zjistěte, které pokojové květiny ovlivní kvalitu vašeho spánku a naopak, kterým je lépe se vyhnout.