Těhotenství ženy snášejí různě. Některé si celé těhotenství užívají, jsou spokojené a připravují se na příchod dítěte. Některé se potýkají s mnoha problémy jako nevolnost, hemeroidy, únava a spousta dalšího. Navíc se může objevit zcela běžné nachlazení, ale těhotné ženy nemohou konzumovat klasické léky, musí si pomoci jinak. Vhodné jsou například homeopatika, ta pomohou a neohrozí miminko ani maminku.

Síla přírodních léků

I když je dnes doba moderní, stále víc a víc lidí se uchyluje k přírodě a přírodním produktům. A to nejen proto, že by to jejich situace vyžadovala. Jednoduše nechtějí do těla cpát zbytečně chemii a další léky. Těhotné ženy na sebe musí být o to opatrnější, protože nosí pod srdcem nový život.

Výběr léků omezen

Během těhotenství je výběr léků velmi omezen. Nemůžete užívat všechny léky a každý lékař je velmi opatrný s předepsáním klasických pilulek. Proto je možno konzumovat homeopatika, která jsou možnou bezpečnou alternativou. Umí pomoci například s ranními nevolnostmi, nedostatkem červených krvinek, nadýmání, pálení žáhy. Rovněž napomáhá zmírnění psychických problémů, únavě i stresu. Homeopatika také pomohou s léčbou běžných onemocnění jako například viróza, nachlazení či chřipka.

Mohou pomoci při porodu

Určitá homeopatika mohou také pomoci během porodu. Budete-li je užívat před porodem, připraví porodní cesty a mohou zabránit poranění. Umí posílit lidské tělo, účinkují na slabost a porodní vyčerpání. Jaké jsou plusy homeopatik?

  • Nijak neublíží miminku a ani neohrozí maminku
  • Nemají žádné vedlejší účinky
  • Nezatěžují lidská játra ani ledviny
  • Nevyvolávají alergické reakce
  • Homeopatika nejsou toxická a ani návyková
  • Můžete je užívat během těhotenství, v každém trimestru