„Naší kartičku máte?“ otázka, kterou v některém z obchodů slyšel každý z nás. Někteří nad tím mávnou rukou a jiní se zeptají na výhody, které s sebou založení karty přináší. Po zjištění nakolik jsou někdy ceny rozdílné (samozřejmě nižší) oproti cenám pro „nemajitele“ karet, si necháte členskou kartu zhotovit. Ani se nenadějete a během pár měsíců máte karet několik. Buď je nosíte nacpané v peněžence, která už jde sotva zavřít nebo poházené po tašce, kabelce, autě a když ji nejvíce potřebujete, není k nalezení. Jak tedy ukládání karet efektivně vyřešit?

Větší peněženka

Jedním ze způsobů, jak karty uložit je pořízení větší peněženky, která má také více přihrádek. Ovšem nezapomínejte, že v peněžence máte platební nebo kreditní karty, doklady a další karty vám z ní vytvoří nevzhledný doplněk, který sotva dopnete. A to nezmiňujeme situaci, kdy nemá pokladní papírové peníze a na tisícikorunu vám vrátí ve dvacetikorunách.

 

Pouzdro na karty

Mnohem více efektivnějším řešením je pořídit si pouzdro na karty. Taková pouzdra mají mnohem více přihrádek a vy si členské karty můžete srovnat podle druhu obchodu nebo klubu, kam karta patří. Vyhnete se trapasům při placení, kdy začnete v peněžence nebo v kabelce lovit konkrétní kartu a před pokladní vysypete téměř celý obsah kabelky.

Pouzdra na karty se dají také využít pro platební karty a doklady. Pokud vám někdo ukradne peněženku, nepřijdete o doklady. I policie ČR doporučuje nosit platební a kreditní karty a osobní doklady odděleně. Pouzdro na kreditní kartu vám místo v kabelce nezabere a pokud budete vybírat chytře, stane se vaším skvělým módním a současně praktickým doplňkem.

Na webových stránkách penezenky-ahal.cz objevíte mnoho typů pouzder na vaše členské a platební karty, ale také na vizitky. Kromě pouzder vybírejte z velké nabídky peněženek.