Tchýně je taková přidaná hodnota, kterou dostanete k manželovi. Bude se účastnit rodinných oslav, přijede na návštěvu, bude trávit čas s vašimi dětmi. Pokud manžel nemá špatné vztahy se svou rodinou, pak jste nucena tchýni vídat. Můžete mít dobrou tchýni, která bude spíš kamarádkou a dobrou rádkyní, ale taky si prostě nemusíte sednout, nebudete mít spolu nic moc společného, ale akceptovat se musíte. V rámci fungování rodiny. Pro vaše děti. Pro manžela.

Někdy je to těžké

Doslova alchymie. Misky vah se mohou velmi brzy zhoupnout ve váš neprospěch. Mezi vámi a tchýní může být propast celé jedné generace a také, musí se s vámi dělit o svého syna, o jeho lásku! Musíte se snažit o to, aby byly vaše vztahy pokud možno korektní. Mohli se spolu bavit a řešit klasické věci. Jsou však věci, které raději neřešte, o kterých se raději nezmiňujte. Jaké to jsou?

Vaši bývalí

Pokud máte dobré vztahy s tchýní, pak si gratulujte. Možná s ní probíráte to, co vaše kamarádky se svou tchýní neřeší. Nemáte problém, když za vámi přijde sama od sebe, když si dáte spolu kávu nebo vyrazíte na skleničku vína, zatímco váš manžel hlídá děti. I tak se mějte na pozoru, co řeknete a co ne. Hovor o to, jak jste byla v mládi bouřlivá nebo kolik vaší postelí prošlo mužů, určitě vynechejte.

Vaše zdravotní problémy

Zejména ty problémy v intimní sféře. Pokud máte problémy v posteli, rozhodně to nepatří ke kafíčku s tchýní. Podobně ani zdravotní problémy v oblasti intimní sféře. Nestěžujte si, že máte nějaké gynekologické obtíže, například kvasinky, infekce a podobně. Z nepodstatného problému může udělat velkou bublinu a aféru, ze které vyjdete jako nevěrnice, přitom kvasinky jste chytla v bazénu!