Notebooky se v průběhu let staly běžnou součástí většiny domácností a není výjimkou, že má každý člen svůj vlastní notebook. Notebooky jsou skvělými pomocníky při psaní domácích úkolů, dávají možnost pracovat z domova. Snadný přístup na internet, shlédnutí filmů, prohlížení fotografií, hraní her jsou jen příjemnými bonusy, které notebook poskytuje. Notebooky značně ulehčují život a pokud dojde k jeho poruše, většina lidí začne vyhledávat nejbližší servis, kde jim je často nabídnuta oprava, kterou jejich notebook ani nepotřebuje.

Plaťte jen za vadné komponenty

Pokud vás trápí politá klávesnice, říkáte si, že je zřejmé, co je potřeba opravit. Jenže i takovou „snadnou“ opravu notebooku může neprofesionální servis pokazit a tvrdit vám, že politím se v notebooku poškodilo mnohem více komponentů. Tato možnost tu samozřejmě je, ovšem jak velká je pravděpodobnost, že se to stane? Společnost RG Service si zakládá na profesionálním přístupu a svým zákazníkům nabízí pouze opravy vadných součástek. Myslíte, že to samé nabízí i váš servis?

Oprava pouze vadných komponentů

Pokud jste již někdy nechali opravovat svůj notebook, jistě jste zaslechli pojem základová deska. Kdo svůj notebook pouze využívá, má jen mlhavou domněnku, k čemu konkrétně slouží. Bez základové desky váš notebook nebude fungovat, ale současně je viníkem až 80% závad všech notebooků. V běžném servisu vám nabídnou výměnu celé základové desky, což se zdá být logické. Můžete na tuto variantu přistoupit a zaplatit si kompletně celou novou základovou desku, na kterou si také počkáte delší dobu.

Profesionálové ze společnosti RG Service jsou schopni vám opravit nebo vyměnit pouze vadnou součástku a zaručit, že váš notebook bude fungovat i nadále jako nový. Oprava notebooku DELL, a všech ostatních známých značek, vás tak vyjde na podstatně nižší částku.

Pokud si nejste jisti, nechte si u společnosti RG service udělat diagnostiku vašeho notebooku, kterou provádějí zcela zdarma.