Obchod AHAL nabízí pestrou škálu elegantních a zároveň velice praktických doplňků. Jeho nabízené produkty jsou převážně vyrobeny z kvalitní kůže, ale vždy to nemusí být pouze v černé barvě. Vybrat si můžete peněženky, pouzdra na karty, visačky na kufry, peněženky na karty, klíčenky, měšce na mince a celou řadu dalších doplňků v hnědé, šedé nebo světlé barvě. Některé peněženky jsou zdobeny různobarevnými pruhy a například kožené měšce jsou i v pastelových barvách.

Pouzdra

V kategorii pouzder si můžete vybrat různá pouzdra, která jsou určena například na platební či zákaznické karty. Velmi praktická jsou pouzdra na doklady. V obou těchto případech odlehčíte svou peněženku, která díky naditému obsahu nevkusně vybouluje zadní kapsu pánských kalhot. Pouzdro na karty uvítají i dámy, které mohou mít veškeré doklady a karty přehledně uloženy. Jako materiál převažuje u nabízených pouzder pravá kůže.

Další výhody pouzder na karty

V pouzdře na karty budete mít všechny své platební či zákaznické karty přehledně uloženy. Navíc budou chráněny před případným poškozením. Touto vlastností vyniká zejména zvláštnost v kategorii pouzder, kterou je kovové pouzdro na karty. Dalším produktem v kategorii pouzder jsou klíčenky, které lze využít jako pouzdro na klíče a uchránit kapsu svých kalhot nebo saka před roztržením.

Peněženka na karty

Tento produkt je universální, neboť může sloužit zároveň jako klasická peněženka na bankovky i jako pouzdro na doklady či karty. Například kožená peněženka na karty v černé barvě je ukázkou luxusního provedení odpovídajícího kvalitám věhlasné značky Golunski. Uvnitř peněženky se zapínáním na pevný zip je pouzdro na 11 karet. Na zadní straně pouzdra je šikovná kapsička na mince. Dokonalý přehled o kartách umožňuje vějířový tvar, který se rozevře po otevření pouzdra.