Rodiče malých školáků se často, a nutno dodat oprávněně, ptají, proč musí jejich ratolesti tahat na svých drobných zádech takovou váhu. V současném digitalizovaném světě, který zpestřuje školní vyučování zaváděním počítačů, tabletů a další moderní techniky, je neuvěřitelné, že děti již od první třídy jsou nuceny nosit do školy a ze školy batohy naplněné těžkými knížkami a dalšími školními pomůckami.

Projekt Zdravý batoh

Školáci i jejich rodiče proto jistě uvítají dobrou zprávou, že se objevil projekt Zdravý batoh, který nabízí norské ergonomické školní batohy. Pokud už je tedy nezbytné, aby malé děti byly přetěžovány, můžete jim ulehčit alespoň tím, že jim pořídíte batoh značky BECKMANN. Tato značka nemá v současnosti konkurenci a jejich batohy splňují všechna zdravotní kritéria. Především vynikají hliníkovými ergonomicky tvarovanými zády, ale děti zaujmou hlavně hravé měnitelné obrázkové placky.

Vlastnosti batohů BECKMANN

Tato norská značka je na trhu známa již téměř 70 let a ve vývoji i výrobě batohů patří ke světové špičce. Batohy značky BECKMANN jsou vyrobeny z materiálů odolávajících vodě i otěru. Zájmem firmy je bezpečnost a zdraví dětí, a proto jsou nejen jejich školní batohy pro prvňáčky opatřeny na všech stranách řadou reflexních prvků. Pokud máte doma malého předškoláka, ze kterého se po prázdninách stane prvňáček, pořiďte mu zdravý norský batoh značky BECKMANN, který je synonymem kvality, ergonomie, bezpečnosti a zdraví bez kompromisu.

Batohy pro studenty i dospělé

Starší školáci a studenti si v posledních desetiletích oblíbili batohy na záda, které s radostí vyměnili za nevzhledné školní brašny. Norská firma BECKMANN vychází studentům vstříc a vyrábí pro ně kvalitní, moderní a především zdravé studentské batohy. Tyto výrobky se vyznačují minimalismem, elegancí i pestrostí tvarů a barev, což vyhovuje mladým lidem, kteří touží mít jiný batoh, než ostatní. Většina batohů značky BECKMANN má integrovanou pláštěnku a bezpečné kapsy pro elektroniku, která je pro současnou mládež nezbytností. Díky ergonomickému řešení se tyto batohy skvěle nosí, takže jsou vhodné i pro sportovní a turistické účely.