Žádný učený z nebe nespadl a platí to i o intimním životě. Pokud jste zaznamenali, že už to v posteli není ono, měli byste to řešit, spokojenost v sexuálním životě je pro fungující vztah důležitá. Ne vždy byste měli nechat překvapení na partnerovi a měli byste se postarat o to, aby se na vás každý den těšil. Vyzkoušejte tyto tipy.

Začněte už ráno

Chcete, by se na vás partner těšil už od rána? Zkuste ho rozdráždit již po ránu, krásně se oblékněte a navrhněte mu večerní romantiku. Pokud jste zvyklá doma chodit v teplácích a tričku, jeho pozornost neupoutáte, oblékejte se stále tak, aby se za vámi otáčel. Celý den bude vás bude svlékat očima a večer si skutečně užijete.

Zkuste něco nového

V sexu je nejhorší stereotyp, mnoho partnerů začne sex nudit a poté hledají zpestření jinde. Postarejte se, aby byl pro vás sex pokaždé trochu jiný a protějšek nikdy nepřestal bavit. Skvělým pomocníkem je erotické oblečení. Překvapte ho jako zdravotní sestřička nebo třeba studentka. Zkusili jste sex se zavázanýma rukama? Experimentování dokázalo zachránit nejeden vztah, ať už jde o střídání poloh, míst, kde se milujete nebo oblečení, dopřejte si alespoň malou změnu a uvidíte, že sex bude pro obě strany větší zábava.

Zpevněte pánevní svalstvo

Každý muž miluje, když má žena úzkou vagínu a dokáže pracovat s pánevním svalstvem. Zajistíte mu intenzivnější stimulaci penisu a rychlejší vyvrcholení pro něho i pro sebe. Posilování pánevního svalstva není těžké, kromě Kegelových cviků jsou nejlepší pomůckou venušiny kuličky. Jde o dlouho prověřenou pomůcku, která má skvělé výsledky. Venušiny kuličky se zavedou do vagíny a vy je držíte co nejdéle, tím posilujete svalstvo a pomáháte si posilovat i své zdraví. Při pravidelném používání snižujete možnost inkontinence. Venušiny kuličky nejsou drahé a můžete se s nimi kromě posilování celý den příjemně vzrušovat, jsou totiž duté a uvnitř mají těžší kuličku, která způsobuje příjemné vibrace, které si užijete. Vyrábí se z mnoha materiálů, ale doporučujeme silikonové, jsou příjemné a hygienické. Možná se vám jejich nošení zalíbí natolik, že si rády pořídíte i další modely.